• Неодамнешно
  • -20 %
Про скејт камион 5 Шупливи Скејтборд Камион Longboard Камион SHR95A Bushings 2 ПАРЧИЊА Мат Црна Златна kingpin 3мм заптивка 29mm завртки

Про скејт камион 5 Шупливи Скејтборд Камион Longboard Камион SHR95A Bushings 2 ПАРЧИЊА Мат Црна Златна kingpin 3мм заптивка

DEN 1651.00
DEN 2064.00

Количина на стоки
Тековен


Про скејт камион 5" Шупливи Скејтборд Камион Longboard Камион SHR95 A Bushings 2 ПАРЧИЊА Мат Црна Златна kingpin 3мм заптивка 29mm завртки
5inch про скејтборд камион
SHR95 A bushings
Мат Црна површина
Алуминиум A356
2x 5" turcks
3мм заптивка
29mm завртки
Купувачите Треба да ги Знаете :
Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз на земјата . било увозни давачки или такси се купувачот одговорност. ви благодариме за вашето разбирање.
Поради временската разлика меѓу Кина и различни земји , кога ќе се бараат на производ во мојата продавница. Ние може да не биде на линија , но ве молиме да се увери , ние ќе го видите продавница секој ден. Ако имате било какви прашања ве молиме пратете ми порака , јас ќе ви одговори што е можно possilbe. Ако се направи со цел , ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро. благодарам многу за вашето разбирање и поддршка.
Во прилог , на логистика , или Кина Пост Воздух или ЕМС , понекогаш тоа може да не се прикаже реално време логистика информации во вашата нарачка, ве молиме, не грижете се , ние ќе бидеме секогаш барањето на логистика, на информации за на официјалната веб-страница, и да се направи снимки на екранот потоа испратени до вас.
Fiberskate Про скејт камион 5" Шупливи Скејтборд Камион Longboard Камион SHR95 A Bushings 2 ПАРЧИЊА Мат Црна
5inch про скејтборд камион
SHR95 A bushings
Мат Црна површина
Алуминиум A356
2x 5" turcks

Други карактеристики

Број На Модел На:
FST-5A
Одборот Категорија:
Двојно Рокер
Материјал:
A356 Алуминиум
Големина:
5/192mm
is_customized:
Yes
Тип:
Скејтборд Делови
Бренд Име:
FIBERSKATE
Применливи Луѓе:
Мажи
Име на производ:
Fiberskate 5 скејтборд камион
Камион Големина:
5inch , 192mm
Bushings:
SHR95A назад
Површината Treament:
Мат Црна
Kingpin:
Шупливи златна kingpin

Најдобри понуди