• Неодамнешно
  • -5 %
ЧИ ЈУАНИ 1Set(4pcs) 70 x 51mm 78A Cuiser Тркала се Вклопува Longboard ДОЛГО СКЕЈТБОРД КАПКА CRUISER

ЧИ ЈУАНИ 1Set(4pcs) 70 x 51mm 78A Cuiser Тркала се Вклопува Longboard ДОЛГО СКЕЈТБОРД КАПКА CRUISER

DEN 1231.00
DEN 1296.00

Количина на стоки
Тековен

Ние ќе изјават тоа со пониска вредност. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Транзит време може да се разликува, paticulary за време на сезона. Ние ќе го избере друг вид на испорака, но товарни треба да се плаќа со себе. Тоа ќе ги 15-60 дена од Кина до вашиот крај(различни држави, на различни дена). Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша парцела.
Повратни информации :
1, ве Молиме да ни даде 5-ѕвезда повратни информации, Ако сте задоволни со нашите производи. Ако ви треба поголема количина за продажба на мало или големо цена,ве молиме да ни ме.1 Set(4pcs) 70 x 51mm 78 A Cuiser Тркала се Вклопува Longboard ДОЛГО СКЕЈТБОРД КАПКА CRUISER 1 Сет (4 pc) Празно Про 70mm x 51mm Тркала се Вклопува Longboard, Скејтборд, ДОЛГО СКЕЈТБОРД КАПКА CRUISER Цврстина : 78 A Боја : Јасно Сино
Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во следи поставување, боите се покаже не може да биде 100% исто како и вистинските стоки.
l SERVISE ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Време На Испорака
земја
ПРОЗОРЦИ Експедитивни, DHL, Fed Ex ,ТНТ
EMS
Кина Пост Воздух Mail
Сад, Шпанија ,Канада, Велика Британија, Австралија, Франција(БИЛО ДРУГИ CUNTRY ,КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС )
3-7/12 работни дена
5-15 дена
10-30/60 работни дена
Увозни Давачки
l цената не вклучува никакви увозни даноци и полначи, купувачи се одговорни за царинските давачки. пополнете точна адреса премногу (вклучувајќи го и вашиот Стан БР. Ние обезбедуваме Fed Ex, EMS, DHL, UPS-от, ТНТ или друг метод за превозот.
2, ве Молиме да не даде негативни повратни информации лесно. Се надеваме дека може да се разбере. Ве молиме да се напомене : Ние ќе се вратат сите на вашите пари, освен товарни и ракување со такси кога ќе го бродот назад. Ние ќе не вратат цел износ (вклучувајќи го и превозот на трошоците и објектот amout) за одбиени пратки. Ако ви треба предмети итно, ве молиме контактирајте со нас.
l Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа.
Враќање & Exchange :
За која било причина, ако не сте задоволни, можете да го вратите производот за нас во неговата оригинална состојба за враќање на парите или замена. Навистина ви благодарам за вашето разбирање.
Контакт со нас на : 1.
l Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок при увоз.

Други карактеристики

Број На Модел На:
0101
is_customized:
Yes
Големина:
70*51mm
Тип:
Скејтборд Делови
Бренд Име:
ЧИ ЈУАНИ
Одборот Категорија:
Рамна Плоча
Применливи Луѓе:
Мажи
Материјал:
pu
боја:
Јасно Сино, Јасно Зелена, Црвена
Големина:
70*51mm
Материјал:
висока јачина гел стп
Тврдост:
78A
Се вклопува:
Longboard, Скејтборд, ДОЛГО СКЕЈТБОРД КАПКА CRUISER
Пакет содржи:
1set / 4pcs
Тежина:
0.7kg

Најдобри понуди