• Неодамнешно
  • -48 %
Британските Мажи Спортски Чевли Од Кожа Arder Чевли Банкет Големи Димензии Рамен Мажите Кожени Чевли Мода Се Облекуваат Машки Мажите Чевли Висок Квалитет

Британските Мажи Спортски Чевли Од Кожа Arder Чевли Банкет Големи Димензии Рамен Мажите Кожени Чевли Мода Се Облекуваат

DEN 1363.00
DEN 2621.76

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Чевли Големина:
9.5, 8.5, 8, 7.5, 6.5, 7, 10, 11, 12, 13, 14
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Применливи место:
Хард Суд
Горниот Материјал:
кожа
Бренд Име:
ruimo
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Ниво На Пракса:
Напредни
Стил:
Рим

Најдобри понуди