• Неодамнешно
  • -20 %
32-милиметри 3.2 g Чудак мамка Тешко Пластични Риболов Мами, Countbass Wobbler Слатководни Лосос Crappie Мамки за Риболов

32-милиметри 3.2 g Чудак мамка Тешко Пластични Риболов Мами, Countbass Wobbler Слатководни Лосос Crappie Мамки за Риболов

DEN 173.00
DEN 216.00

Количина на стоки
Тековен


2932053914121066 COUNTBASS ПРОФЕСИОНАЛНА РИБОЛОВ МАМИ US $ 4.50 /парче US $ 4.50 /парче US $ 4.90 /парче US $ 4.50 /парче US $ 4.50 /парче US $ 6.50 /парче US $ 4.90 /парче US $ 4.50 /парче US $ 2.49 /парче US $ 4.50 /парче US $ 4.90 /парче US $ 7.99 /парче

Други карактеристики

Бренд Име:
countbass
Позиција:
Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Лажни Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
OH025
Тип:
Чудак Мамка Тешко Мами
Големина:
32mm
Пакет:
ПВЦ Кутија со Картичка

Најдобри понуди