• Неодамнешно
  • -47 %
1.8 M/2.1 M/2.4 M/2.7 M/3.0 M/3.6 M! 2015 Година Нови Пристигнување 98% Superhard Карбонски Влакна Телескопски Риболов Прачка Морето Риболов Пол Стап Прачки

1.8 M/2.1 M/2.4 M/2.7 M/3.0 M/3.6 M! 2015 Година Нови Пристигнување 98% Superhard Карбонски Влакна Телескопски Риболов

DEN 911.00
DEN 1718.40

Количина на стоки
Тековен

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница. Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !
Пакет Листа : 1 buc Риболов Прачка.
Ако ви се допаѓа други стил риболов , ве молиме Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

Други карактеристики

Должина:
1.8 м, 2.1 m, 2.4 m, 2.7 m, 3.0 м, 3.6 m
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Тврдост:
Superhard
категорија:
Телескопски Риболов Прачка
Бренд Име:
FDDL
Материјал:
јаглерод
Топ Дијаметар:
2.6 mm
Број На Модел На:
YG080044
категорија:
Телескопски Риболов Прачка
is_customized:
Yes
мамка кастинг род:
мамка кастинг род
Тежина:
131g
боја:
како на слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)
врти риболов прачка:
врти риболов прачка
Должина (cm):
360

Најдобри понуди