• Неодамнешно
Lawaia Кина Риболов Мами Риболов Вештачки Мами Силикони Доведе Риболов Тегови Риболов Справи Jigging Намамат Peche Leurre

Lawaia Кина Риболов Мами Риболов Вештачки Мами Силикони Доведе Риболов Тегови Риболов Справи Jigging Намамат Peche Leurre

DEN 288.00

Количина на стоки
Тековен


Законот aia Кина Риболов Мами Риболов Вештачки Мами Силикони Доведе Риболов Тегови Риболов Справи Jigging Намамат Peche Leurre

Други карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов
категорија:
Трева Крап Мамка
Број На Модел На:
риболов мами кина
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
Lawaia
Име:
риболов намамат лажица
Друго име:
риболов намамат сет
Функција:
риболов мамка
Предност:
риболов мамка сет
совети:
Мамката

Најдобри понуди