• Неодамнешно
  • -49 %
10m 33sections 20 влезот риболов кафез земјата кафез pesca риболов нето кина hummer стапица рак стапица rede кафезот на риба рак кафез

10m 33sections 20 влезот риболов кафез земјата кафез pesca риболов нето кина hummer стапица рак стапица rede кафезот

DEN 3378.00
DEN 6624.00

Количина на стоки
Тековен

Исклучителна изработка и цврсти. Секој период на време ќе нето надвор, а потоа излее. дупки влез : 20
8. C : Употреба : Кога ја користите опашка врзани на тешки предмети како што се стари тули, глава врзани со силна јаже, фрлени во вода а потоа на јаже, на брегот на тела, ноктите или дрво главата врски во брегот плитки води, најдобро е да се таму каде што е тревата.Бесплатен превозот е од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Epacket/HK Пост Воздух Пошта,тоа ќе take1060days да пристигне во повеќето земји по брод надвор.Фактурата вредност : Нормално, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се спаси царина,Pls забелешка вредноста да го исчистите вашиот ги локалните обичаи, кога местото на цел.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Б : Снимање на принципот : кафез во вода, риба ракчиња мисла е многу добри места за гнездење, тие ќе плива во кафез, секој дел на мрежата страна имаат две влезовите, влезот дизајн, нека риба и ракчиња е само во но не надвор.Ако пратката се врати поради купувачи одби да плати над плаќање,ние НЕ би го испрати повторно, освен ако купувачи ги заврши сите провизии и плаќаат сите врати и повторно да ја прати цена.добредојдовте,на големо,ОЕМ и ODM !
10.pendant : железо
9. делови : 33
7. Поради различни производство серии, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Ние може да понуди подобра цена за промет на големо цел и повеќе објекти цел,pls контактирајте со нас за да го измените цена, ако сакате попуст,И ако било каков проблем со купување или плаќање,pls се чувствуваат слободни да et нас.боја : бела
5.Поради односот помеѓу прикажување и снимање светлина, пакетот има мала боја разликата е нормално, не квалитет проблем, не влијае на убавината на кеса, и да се надеваме дека купувачите се разбере. Ако сте задоволни со нашите производи,ве Молиме запомнете да ни даде пет-ѕвезда пофалба
. Премногу далеку или товар скап земја треба да го додадете соодветниот товар, Ако сакате espress испорака,Pls сеќавам да се избере превозот пат кога biding., кафез може да се стави во вода за долго време .Материјали : најлон
2. ако се стави на мамката во тоа т дека е подобро,И тогаш луѓето можат да се напушти и да се врати еден ден.
Риболов нето,земјата кафез,ракчиња нето,ракчиња кафез,Инсталирајте стапица желка и рак кафез. На уникатен дизајн, од страна на влезот, Нека риба имаат повеќе можности да го внесете.

Други карактеристики

боја:
Бела
Тип На Производ:
Рибарски Мрежи
Mesh Големина:
Мала Мрежа
Positionable или Не:
Yes
Стил:
Multifilament
Должина:
10m
длабочина:
-m
сертификација:
Yes
Со Glueing или Не:
No
Пластични Тип:
PE
Тип:
Диск-Во Нето
Дебелина:
0.20 MM
Стигнале или Не:
Yes
Број На Модел На:
YW-104
Бренд Име:
POUI ДОЈДЕ СОН
Mesh Големина:
0.5*0.5 cm
Тип На Јазол:
NO

Најдобри понуди