• Неодамнешно
  • -41 %
Maximumcatch 25PC Дупчиња Волфрам Монистра Летаат Врзување Монистра 2.4 MM/2.8 MM/3.3 ММ Летаат Врзување Материјал

Maximumcatch 25PC Дупчиња Волфрам Монистра Летаат Врзување Монистра 2.4 MM/2.8 MM/3.3 ММ Летаат Врзување Материјал

DEN 246.00
DEN 416.16

Количина на стоки
Тековен


Maximumcatch 25 Pcs Дупчиња Волфрам Монистра Летаат Врзување Монистра Волфрам 2.4 MM/2.8 MM/3.2 MM Летаат Врзување Материјал
Тоа се прави на волфрам и со три големини.Можете да изберете било која големина, Тоа може да го задоволи вашиот различни потреби. Бојата е многу светла, тоа ќе го направи вашиот лета многу убава. Тоа има солиден слој, вие не мора да се грижите за исчезнат.
ММ
Инчи
Кука Големина
2.4
3/32
14-16
2.8
7/64
12-16
3.3
1/8
10-14

Други карактеристики

Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Позиција:
Поток
Риболов Прачка Категорија:
Мува Риболовен Стап
Со Backrest или Не:
No
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Материјал:
Јаглерод Род
Род Должина:
2.7 m
Број На Модел На:
Дупчиња Волфрам Монистра Црна/Злато
Материјал:
волфрам
боја:
црна/злато
Големина:
2.4mm/2.8mm/3.3mm
Количина:
25pcs
Додатоци Тип:
Други Додатоци

Најдобри понуди