• Неодамнешно
  • -47 %
Златна Снабдувач! 500M Monofilament Најлон Риболов Линија Janpan Намамат Крап Риболов Wire Кабел 8 25LB Силна Мека Круг

Златна Снабдувач! 500M Monofilament Најлон Риболов Линија Janpan Намамат Крап Риболов Wire Кабел 8 25LB Силна Мека Круг

DEN 221.00
DEN 417.60

Количина на стоки
Тековен

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница. Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !
Пакет Листа : 1 Парчиња 500m Најлон Риболов Линија
Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов Линии ,ве молиме
Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

Други карактеристики

Линија Број:
0.8, 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерцето
Бренд Име:
FDDL
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Материјал:
Најлон
Со Скала или Не:
No
Метри:
500M
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Ниво
Број На Модел На:
YX070040
Должина:
500M
Материјал:
Риболов Линија Најлон 500m
ЈП Плетенка Риболов Линија:
Плетенка Риболов Линија 4 насоки 100
Риболов Линија Крап:
Риболов Линија Лебди

Најдобри понуди