• Неодамнешно
  • -15 %
HENGJIA Paracord High Speed Челик Мулти-функција Виткање Риболов Клешти Ножици Линија Машина Отстрани Справи Алатка Лов Кампување

HENGJIA Paracord High Speed Челик Мулти-функција Виткање Риболов Клешти Ножици Линија Машина Отстрани Справи Алатка Лов

DEN 61.00
DEN 72.00

Количина на стоки
Тековен

Повеќето предмети очекува да пристигне во рок од 5~7 дена во нормални услови. Се враќа направени за не-неисправни производи, ќе бидат предмет на 20% restocking такса, Превозот и Ракувањето не се враќа. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, откако понудата завршува. Повратни информации 1. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект или DOA. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса. Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе направиме нашите напори за решавање на прашањето. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг wiht нас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.5 cm,расплетува должина : 12cm пакет : 1*Риболов Ножици ИНФОРМАЦИИ : Pls оставете ни го вашето име и презиме, адреса, пост код, телефонски број. Ние производи се стреми да понуди широк спектар на решенија, Фабрика за продажба директно,да се ослободи од средно линкови, ние се гарантира добар квалитет и на најевтиниот цена. Ние ќе се направи одлука со која метода на пакети треба да бидат испратени надвор. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме Зачувам,Кредитна Картичка,преведување,Western Union, Money Gram,во моментот. ние гарантира на своите клиенти добиваат исклучителна вредност во сè што правите.

Други карактеристики

Тип:
Риба Се Користи Ножици
Бренд Име:
HENGJIA
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди