• Неодамнешно
  • -49 %
SMART Тоне Молив Мамка 110mm/14.1 g VMC Јадица за Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Риболов Wobblers

SMART Тоне Молив Мамка 110mm/14.1 g VMC Јадица за Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Риболов

DEN 234.00
DEN 458.40

Количина на стоки
Тековен

SMART Тоне Молив Мамка 110mm/14.1 g VMC Јадица за Риболов Намамат Isca Вештачки Став Pesca Leurre Souple Peche Риболов Wobblers Спецификации :
1.Тип : Молив Мамка
2. Должина : 110mm
3. Тежина : 14.1 g
4. Акција : Тоне
5. Боја : 5 Бои како сликата покажана
6.Опремени со 3-пати зајакнување на остри и силни Франција VMC treble куките
Пакетот вклучува :
1 компјутер риболов намамат

Други карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
8134
Бренд Име:
SMART
Должина:
110mm
Тежина:
14.1g
боја:
5Colors како слика шоу
Материјал:
ABS Пластика
кука:
Франција VMC кука
акција:
Тоне
Тип:
Молив мамки за риболов намамат
ОЕМ:
Yes

Најдобри понуди