• Неодамнешно
  • -28 %
6Pcs/Многу Банана Зима Мраз Риболов Намамат 1.8 cm 2.3 g Мини Метал Доведе Кука Мамка Атрактивни 6color Метал Мамки за Риболов Кука

6Pcs/Многу Банана Зима Мраз Риболов Намамат 1.8 cm 2.3 g Мини Метал Доведе Кука Мамка Атрактивни 6color Метал Мамки за

DEN 98.00
DEN 136.32

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Бодликава Кука
Бренд Име:
gobygo
Електрични или Не:
упатство
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Езеро
Со Скала или Не:
No
Обликот:
кука
Тежина :
2.3 g
Должина:
18mm
Пакет:
6pcs/пакет
Тип:
Мраз риболов Намамат

Најдобри понуди