• Неодамнешно
  • -30 %
Бесплатен Превозот VIVRA Vib Зима Перики Мраз Риболов Мамки 20g 8.5 cm Јапонија Атмосфера Намамат Тешко Мами

Бесплатен Превозот VIVRA Vib Зима Перики Мраз Риболов Мамки 20g 8.5 cm Јапонија Атмосфера Намамат Тешко Мами

DEN 141.00
DEN 201.60

Количина на стоки
Тековен

Бесплатен Превозот VIVRA Vib Зима Перики Мраз Риболов Мамки 20g 8.5 cm Јапонија Атмосфера Намамат Тешко Мами
СПЕЦИФИКАЦИЈА : ТЕЖИНА : 20g ДОЛЖИНА : 8.5 cm КУКА : 2 Treble Куки 20 бои,Како што се покаже во слики.

МОДЕЛОТ Е ЗАВРШЕНА ЗА ВАС ИЗБОР :

Други карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
ICE006
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
CASTFUN

Најдобри понуди