• Неодамнешно
  • -5 %
3Pcs Риболов Силикони Апаратури Цевка Ракав Претендираат Риболов Линии Carping Додатоци

3Pcs Риболов Силикони Апаратури Цевка Ракав Претендираат Риболов Линии Carping Додатоци

DEN 75.00
DEN 78.72

Количина на стоки
Тековен

Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Транзиција : 1cm=10мм=0. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Анти-залак Лесен и удобен за користење. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Корисен додаток за надворешна крап риболов. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Ви благодариме! PPackage вклучува( без мало пакет) : 3pcs * Риг Цевка Ракав(други додатоци демо на сликата не е вклучена) Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Земавме овие фотографии од самите себе. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Врз основа на досегашното искуство. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
3 Pcs Риболов Силикони Апаратури Цевка Ракав Претендираат Риболов Линии Carping Додатоци
Карактеристики : Направен од силикон материјал.

Други карактеристики

Бренд Име:
Toply
Со Владетел или Не:
No
Број На Модел На:
Риболов Линии
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Со Скала или Не:
No
Обликот:
Ниво
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Материјал:
Силикони
Метри:
100*0.1 cm

Најдобри понуди