• Неодамнешно
  • -11 %
6Pcs[25G] Крап Риболов Европската Популарни Мека Мамка Шамандура Лебди Риболов Намамат Додатоци Лебди Вештачки Леб

6Pcs[25G] Крап Риболов Европската Популарни Мека Мамка Шамандура Лебди Риболов Намамат Додатоци Лебди Вештачки Леб

DEN 106.00
DEN 118.56

Количина на стоки
Тековен

Лажни Леб Мами Мамки за Риболов на Крап Пакување : 6pcs/торба(за 25g) ве Молиме имајте во предвид дека обликот на леб е различна

Други карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
TFMBLURE001-6pian-3
категорија:
крапот мамка
Бренд Име:
дели со риба
Големина:
About 3cmX3cm/pcs
Тежина:
6pcs total about 25G

Најдобри понуди