• Неодамнешно
  • -49 %
солидна силна H3m*L80M 3layer голема мрежа гил нето риба стапица Multifilament најлон нето црвено pesca риболов мрежа риба нето armadilha

солидна силна H3m*L80M 3layer голема мрежа гил нето риба стапица Multifilament најлон нето црвено pesca риболов мрежа

DEN 3354.00
DEN 6576.00

Количина на стоки
Тековен


квалитет 3 слоеви леплива риболов нето, Multifilament најлон гил нето!
1.стил : потоне нето-2.Материјали : најлон(внатрешно 1laywr)+PE(надвор 2layer) 3.Димензии : Висина 3.0 m*Должина 80m 3-1 : Mesh големина : *****средниот 1 слој : 4.5 прст(45mm*45mm) *****средниот 1 слој : 5 прст(50mm*50mm) *****средниот 1 слој : 5.5 прст(55мм*55мм) *****средниот 1 слој : 6 прст(60mm*60mm) *****средниот 1 слој : 6.5 прст(65mm*65mm) *****надвор 2 слој : - прсти (cm*cm) 4.Боја : бела 5.N,В. : за 1.4 kg 6.Жица со дијаметар : *****средниот 1 слој : околу 0.25 mm-најлон жица *****надвор 2 слоја : дебела 0.3 MM-ЈП 6.Слој : 3 7.Pendant : олово 8.Шамандура : пена гума, боја случаен испорака,ви благодариме! 9.добредојдовте ,на големо,ОЕМ и ODM !
1.Поради односот помеѓу прикажување и снимање светлина, пакетот има мала боја разликата е нормално, не квалитет проблем, не влијае на убавината на кеса, и да се надеваме дека купувачите се разбере.
2. Поради различни производство серии, може да има отстапување од 1 до 3 CM за предмети
Ние може да понуди подобра цена за промет на големо цел и повеќе објекти цел,pls контактирајте со нас за да го измените цена, ако сакате попуст,И ако било каков проблем со купување или плаќање,pls се чувствуваат слободни да et нас.
1.Бесплатен превозот е од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Epacket/HK Пост Воздух Пошта,тоа ќе take1060days да пристигне во повеќето земји по брод надвор. Премногу далеку или товар скап земја треба да го додадете соодветниот товар, Ако сакате espress испорака,Pls сеќавам да се избере превозот пат кога biding.Пратката ќе биде направено во рамките на 3-7days по плаќање завршен. 2.Ние ќе брод на адресата која ја остави на Aliexpress сигурни дека вашата адреса и телефонски број е точно и може да бидат доставени до. 3.Фактурата вредност : Нормално, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се спаси царина,Pls забелешка вредноста да го исчистите вашиот ги локалните обичаи, кога местото на цел. 4.Купувачите треба да се плати за царина и било увоз полнење.Ако пратката се врати поради купувачи одби да плати над плаќање,ние НЕ би го испрати повторно, освен ако купувачи ги заврши сите провизии и плаќаат сите врати и повторно да ја прати цена.Купувачите не треба да cencel цел или да бара враќање поради горенаведената причина. 1.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. 2. Ако сте задоволни со нашите производи,ве Молиме запомнете да ни даде пет-ѕвезда пофалба

Други карактеристики

боја:
45mmx45mm мрежа, 50mmx50mm мрежа, 55mmx55mm мрежа, 60mmx60mm мрежа, 65mmx65mm мрежа
Тип На Производ:
Рибарски Мрежи
Mesh Големина:
средниот 1 слој прст(4.5 cm*6.5 cm)/надвор - прсти (cm*cm)
Positionable или Не:
Yes
Тип На Јазол:
Еден
Број На Модел На:
YW-224-3
Стил:
Multifilament
Mesh Големина:
Голем Мрежа
длабочина:
3m
сертификација:
Yes
Тип:
Trammel
Дебелина:
0.25 mm
Со Glueing или Не:
No
Должина:
80m
Стигнале или Не:
Yes
Бренд Име:
POUI ДОЈДЕ СОН
Пластични Тип:
Најлон

Најдобри понуди