• Неодамнешно
50pcs Пливаат Убодни Нож, од не ' Рѓосувачки Челик Chatterbait Нож, DIY Вибрации Jigs, Кастинг Wobble риболов Убодни Намамат

50pcs Пливаат Убодни Нож, од не ' Рѓосувачки Челик Chatterbait Нож, DIY Вибрации Jigs, Кастинг Wobble риболов Убодни

DEN 475.20

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Бренд Име:
countbass
Позиција:
Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
SHF
Тип:
Shakee Ножеви
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди