• Неодамнешно
  • -25 %
JSFUN 20/50/100PCS CR425 Електронски Риболов Плови Батеријата Литиум Pin Клетки Прозрачна се Плови Ноќе Риболов Справи PJ02

JSFUN 20/50/100PCS CR425 Електронски Риболов Плови Батеријата Литиум Pin Клетки Прозрачна се Плови Ноќе Риболов Справи

DEN 318.00
DEN 423.36

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

боја:
20PCS, 50PcS, 100PCS
Тип На Производ:
Риболов Плови
Бренд Име:
JSFUN
Обликот:
Батеријата
Тип:
Батеријата
категорија:
Вертикална Шамандура
Позиција:
Резервоар Езерцето
Лебдат Опашка Тип:
Долга Опашка
Плови Тип:
Прозрачна Плови
Пластични Тип:
Други
Материјал:
Barguzinsky Ела Плови
Број На Модел На:
Батеријата

Најдобри понуди