• Неодамнешно
  • -35 %
Херкулес 100 Риболов Линија 4 Насоки ЈП Крап Риболов Кабелот Pesca Плетенка Жица 6-100LB Peche 13 Бои Силна Риболов Додатоци

Херкулес 100 Риболов Линија 4 Насоки ЈП Крап Риболов Кабелот Pesca Плетенка Жица 6-100LB Peche 13 Бои Силна Риболов Додатоци

DEN 212.00
DEN 326.40

Количина на стоки
Тековен


Херкулес 100 Риболов Линија 4 Насоки ЈП Крап Риболов Кабелот Pesca Плетенка Жица 6-100 LB Peche 13 Бои Силна Риболов Додатоци
Информации :
Бренд : Херкулес
Тип : 4 Насоки ЈП Плетенка Риболов Линија
Метри : 100m
Бои : Црна, Сина, Зелена, Сива, Портокалова, Розова, Црвена, Бела, Жолта, Multicolor, Војска Зелена, Флуоресцентно Зелена, Жолта Флуоресцентна
Погоден : Saltwater/Слатководни
Карактеристики :
1. 13 бои
2. 4 Насоки ЈП плетенка линија, направена од ултра-висока јачина на ЈП влакна
3. Површината посебен слој, неспокојот од било кога
4. Висок квалитет на оригиналниот материјал ја спречува линија боја од бледнее
5. Супериорен ликвидација технологија елиминира линија меморија
Answer : ___________________________ Note :
Линија број не е дијаметар , ве молиме проверете детални големина информации пред да нарачате. Ништо збунети, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме

Други карактеристики

Линија Број:
0.2, 0.4, 0.8, 1.0, 1.5, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 10, 12.0
Број На Модел На:
2H10M4S
Позиција:
Резервоар Базен,Езеро,Океанот Рок Fshing,Река,Океан Плажа Риболов,Океански Брод Риболов
Материјал:
Плетенка Жица
Бренд Име:
Херкулес
Пловни Карактеристика:
Потоне Совет Лебдат Линија
Метри:
100
Обликот:
Ниво
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Океан, Езеро, Река
Должина:
100 Meters
боја:
13 бои
Кршење Вирус:
6LB-100LB
Линија дијаметар:
0.08 mm-0.55 mm
Количина:
1 Гајтанот
насоки:
4
Земја на Производство:
Кина
is_customized:
Yes
Тип:
плетенка риболов линија
Функција:
риболов & крап риболов & риболов додатоци & pesca

Најдобри понуди