• Неодамнешно
  • -20 %
SPORTSHUB 1PC 12-Големина Пролет Конектор Виткање Рибарски Мрежи Со Светлосен Монистра Крап Риболов Риба Стапица Риболов Tackles

SPORTSHUB 1PC 12-Големина Пролет Конектор Виткање Рибарски Мрежи Со Светлосен Монистра Крап Риболов Риба Стапица Риболов

DEN 77.00
DEN 96.00

Количина на стоки
Тековен


Почитувани купувачи, имаме 12 различни големина на овој објект, еве детали како следново : #3 за мрежа големина : 1.5*1.5 cm #4 за мрежа големина : 2*2cm #5 за мрежа големина : 2.5*2.5 cm #6 за мрежа големина : 3*3cm #7 за мрежа големина : 3.5*3.5 см #8 за мрежа големина : 4*4cm #9 за мрежа големина : 4.5*4.5 cm #10 за мрежа големина на : 5*5cm #11 за мрежа големина : 5.5*5.5 cm #12 за мрежа големина : 6*6cm #13 за мрежа големина : 6.5*6.5 см #14 за мрежа големина : 7*7cm Pease ве молиме проверете го ова кога ќе се направи со цел, исто така може да се направи произволна боја за објектот, и означува различни големина како што сака за својата цел, исто така, ние не прифаќаме специфична боја за нето, и тоа беше случајно, ве молиме белешки, ви благодариме.

Други карактеристики

Бренд Име:
SPORTSHUB
Стигнале или Не:
Yes
Positionable или Не:
Yes
Дебелина:
0.5 mm
сертификација:
ISO
Тип:
Лебдат Нето
Должина:
80CM-10CM
Пластични Тип:
PE
Стил:
Monofilament
Тип На Јазол:
Еден
длабочина:
Нормално
Mesh Големина:
Мала Мрежа
Со Glueing или Не:
No
Mesh Големина:
12 ГОЛЕМИНА
Број На Модел На:
YJZH80003
Тип На Производ:
Рибарски Мрежи

Најдобри понуди