• Неодамнешно
  • -30 %
Мини Minnow Мами Класичен Дизајн Риболов Мами 8 бои 50мм/2.1 g Риболов Справи 8pc/Многу риболов мамка

Мини Minnow Мами Класичен Дизајн Риболов Мами 8 бои 50мм/2.1 g Риболов Справи 8pc/Многу риболов мамка

DEN 436.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


До 2015 Мини Minnow Мами Класичен Дизајн Риболов Мами 8 бои 50мм/2.1 g Риболов Справи 8pc/Многу риболов мамка за слободни брод DW-1247

Други карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
lurehunter
Број На Модел На:
DW-1247

Најдобри понуди