• Неодамнешно
  • -28 %
8 бои 10см/3.94 во 9.6 g/0.34 оз Риболов Намамат Minnow Тешко Мамка со 2 Риболов Куки Риболов Справи Намамат 3D Очи

8 бои 10см/3.94 во 9.6 g/0.34 оз Риболов Намамат Minnow Тешко Мамка со 2 Риболов Куки Риболов Справи Намамат 3D Очи

DEN 47.00
DEN 65.28

Количина на стоки
Тековен

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.34 оз Куки : #6
Пакет се Вклучени : 1 * Риболов Намамат( со opp вреќа)
Испорака
1.94 во Тежина : 9. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.34 оз Риболов Намамат Minnow Тешко Мамка со 2 Риболов Куки Риболов Справи Намамат 3 D Очи
Спецификации : Должина : 10см/3. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Гаранција 1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Време На Испорака :
Враќање&Наплата 1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Други карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерце,Реката
Број На Модел На:
#А5
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Должина:
10cm/3.94in
Тежина:
9.6g/0.34oz

Најдобри понуди