• Неодамнешно
  • -42 %
Sougayilang 300 милиони ЈП Multifilament Плетенка Риболов Линија Супер Силен Dymeena Риболов Жици Тема 6 Боја на Океанот Крап Риболов Линија

Sougayilang 300 милиони ЈП Multifilament Плетенка Риболов Линија Супер Силен Dymeena Риболов Жици Тема 6 Боја на Океанот

DEN 478.00
DEN 824.16

Количина на стоки
Тековен

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Sougayilang 300 милиони ЈП Multifilament Плетенка Риболов Линија Супер Силен Dymeena Риболов Жици Тема 6 Боја на Океанот Крап Риболов Линија
Функција
1、4 Насоки, со голема сила, ниски водат, ултра-чувствителност за риба помине да го фати вашиот го оценувате
2、Побрзо сечење вода : мазна и мал дијаметар да се намали отпорот во голема мера во вода;
3、Посебен слој : направи мазна, носат-отпорни, и куп одлични
4, Цврст и не брус, трајни производи за долгорочно 5、 Ниска меморија : уникатна технологија на ткаење создаде ниска меморија линија, додека одржувањето на неговата мекост. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Време На Испорака :
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 50 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата Нарачка .
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Други карактеристики

Линија Број:
0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 3.5, 4.0, 4.5, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0
Метри:
300 метри
Со Владетел или Не:
No
Со Скала или Не:
No
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Крак
Бренд Име:
Sougayilang
Број На Модел На:
0.4# 0.6# 0.8# 1.0# 2# 2.5# 3# 3.5# 4# 4.5# 5# 6# 7# 8#
Обликот:
Ниво
Материјал:
Плетенка Жица
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Is_customized:
Yes
Метри:
300 метри
Пловни Карактеристика:
Лебдат Линија
Сила Тест Опсег:
8-60LB
Материјал:
ЈП Плетенка Риболов Линија
боја:
6 бои
Дијаметар опсег:
за 0.09~0.50 MM
Макс тензија/Тест Опсег:
Околу 4,6-36.4 kg
погоден:
Saltwater/Слатководни
Модел:
0.4-8#

Најдобри понуди