• Неодамнешно
  • -34 %
iLure Риболов Заклучување Тока Нерѓосувачки Челик 5/10 Pushbuttons Синџир Жила Со Плови Живи Риби Бариери Појас Риболов Додатоци

iLure Риболов Заклучување Тока Нерѓосувачки Челик 5/10 Pushbuttons Синџир Жила Со Плови Живи Риби Бариери Појас Риболов

DEN 374.00
DEN 566.40

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : нерѓосувачки челик материјал се со врвен квалитет, корозија-отпорни и издржливи. Анти-метежот пресврт пресврт. со пената плови, погодно за зголемување на риба. Екстра пластична рачка за заштита на вашата страна. челик lanyard, доволно долго за да се врзуваат исклучи и уште риба во вода, така што остане жив и свеж подолго. оваа алатка поставете ги решава проблемите на спроведување на angling во брод или shoreside кои често прават риба умре. користете риболов куки со риба гил по се фати риба, а потоа риба во вода, риба не умира. Карактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик & пластични Snap количина : 5/10 (изборен) Snap големина : 13.6 * 4.4 cm / 17.8 * 6 cm Lanyard должина : 5 притиснете копчиња : 3.5 мт / 11.5 ft 10 притиснете копчиња : 8.5 м / 27.9 ft пакет тежина : 193-365g / 6,8-12,9 оз пакет големина : 18 * 15 * 6 cm / 7.1 * 5.9 * 2.4 во Пакет Листа : 1 * Риболов Жила

Други карактеристики

Бренд Име:
ilure
Материјал:
Нерѓосувачки челик & пластика

Најдобри понуди