• Неодамнешно
1 Buc/Многу Попер Риболов Намамат Тешко Мамка 8cm 13.5 g Poper Мамка Врвот Вода Pesca ги привлечат Нови Mepps Мами

1 Buc/Многу Попер Риболов Намамат Тешко Мамка 8cm 13.5 g Poper Мамка Врвот Вода Pesca ги привлечат Нови Mepps Мами

DEN 216.00

Количина на стоки
Тековен


1 Buc/Многу Попер Риболов Намамат Тешко Мамка 8cm 13.5 g Poper Мамка Врвот Вода Pesca ги привлечат Нови Mepps Мами
100% 3 D дизајн.
100% висок квалитет.
Ако треба избра боја само испрати ми слика .
Лебдечки Риболов wobble
Крапот Б

Други карактеристики

Големина:
80mm
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
102100005-50
намамат стил :
попер мамка
Куки Стил :
море кука
Големина:
8/13.5 g

Најдобри понуди