• Неодамнешно
  • -30 %
43mm 7g Чудак мамка Тешко Пластични Риболов Мами, Countbass Wobbler Слатководни Crappie Мамки за Риболов

43mm 7g Чудак мамка Тешко Пластични Риболов Мами, Countbass Wobbler Слатководни Crappie Мамки за Риболов

DEN 151.00
DEN 216.00

Количина на стоки
Тековен


2932053914121066 COUNTBASS ПРОФЕСИОНАЛНА РИБОЛОВ МАМИ US $ 4.50 /парче US $ 4.50 /парче US $ 4.90 /парче US $ 4.50 /парче US $ 4.50 /парче US $ 6.50 /парче US $ 4.90 /парче US $ 4.50 /парче US $ 2.49 /парче US $ 4.50 /парче US $ 4.90 /парче US $ 7.99 /парче

Други карактеристики

Бренд Име:
countbass
Позиција:
Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Лажни Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
OH011

Најдобри понуди