• Неодамнешно
  • -48 %
TSURINOYA Гума Убодни Мамка 3Pcs 2.5 3.5 g g Волфрам Челик Убодни Главата Риболов Кука Iscas Вештачки Pesca Фабрика Мамка Jigging Намамат

TSURINOYA Гума Убодни Мамка 3Pcs 2.5 3.5 g g Волфрам Челик Убодни Главата Риболов Кука Iscas Вештачки Pesca Фабрика Мамка

DEN 303.00
DEN 583.20

Количина на стоки
Тековен


TSURINOYA Гума Убодни Мамка 3 Pcs 2.5 3.5 g g Волфрам Челик Убодни Главата Риболов Кука Iscas Вештачки Pesca Фабрика Мамка Jigging Намамат
Спецификации :
Име На Производ : Гума Убодни Кука
Материјал : Волфрам Главата, Силикони Жица И ПВЦ
Во Боја : 5 Бои Како Сликата Шоу
Тежина : 2.5 g/3.5 g
Пакет :
3 Pcs/Многу
Нарачките обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена преку Кина пост Воздухот, EMS, DHL, Epacket
Време На Испорака :
Парите ќе бидат вратени во следниве случаи : Испраќаат производи се различни од производи
купувачот нареди.
Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа откако сте ги примиле производи. Ви благодариме!!
Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.

Други карактеристики

Големина:
2.5g, 3.5g
Бренд Име:
TSURINOYA
Позиција:
Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
P30 P31
Тип:
Гума Убодни Мамка
Тежина:
2.5g 3.5g

Најдобри понуди