• Неодамнешно
  • -44 %
Amlucas 5pcs/многу Мека Риболов Намамат 8.5 cm 2.4 g Кадрава Опашка Вештачки Мамки Силикони Црв Копачка Убодни Главата Бас Риболов WE149

Amlucas 5pcs/многу Мека Риболов Намамат 8.5 cm 2.4 g Кадрава Опашка Вештачки Мамки Силикони Црв Копачка Убодни Главата

DEN 40.00
DEN 71.52

Количина на стоки
Тековен


.
Спецификации :
Бренд : Amlucas
Мамка Тип : Мека Риболов Намамат
Намамат Тежина : 2,4 g/0.085 оз
Намамат Должина : 8.5 cm/3.35 во
Бои : 6 бои
Целна Риба : Трева крап,Одење сом,бас
Пакет Листата :
5 * мека намамат

Други карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
Мека Мамка
Должина:
8.5cm/3.35in
Тежина:
2.4g/0.085oz
боја:
6 бои
Количина:
5pcs/многу
Тип:
Силиконски Мамка
Материјал:
Гума
Целна Риба:
Трева крап,Одење сом,бас

Најдобри понуди