• Неодамнешно
  • -44 %
Amlucas 10pcs/многу 6cm 0.6 g Pesca Вештачки Мека Намамат Јапонија Shad Црв Swimbaits Летаат Риболов Силикони Мамка Риба WE143

Amlucas 10pcs/многу 6cm 0.6 g Pesca Вештачки Мека Намамат Јапонија Shad Црв Swimbaits Летаат Риболов Силикони Мамка Риба

DEN 39.00
DEN 70.08

Количина на стоки
Тековен


.
Спецификации :
Бренд : Amlucas
Мамка Тип : Мека Риболов Намамат
Намамат Тежина : 0.6 g/0.02 оз
Намамат Должина : 6cm/2.36 во
Бои : 7 бои
Целна Риба : Трева крап,Одење сом,бас
Пакет Листата :
10 * мека намамат

Други карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
Мека Мамка
Должина:
6cm/2.36in
Тежина:
0.6g/0.02oz
боја:
7 Бои
Количина:
10pcs/многу
Тип:
Силиконски Мамка
Материјал:
Гума
Целна Риба:
Трева крап,Одење сом,бас

Најдобри понуди