• Неодамнешно
  • -35 %
Пердув Контрола риболов намамат 10pcs Материјали Мамка За Тешко мамка Jigging Мами Пливање Мека Мамка Метал Убодни FishHooks Додаток

Пердув Контрола риболов намамат 10pcs Материјали Мамка За Тешко мамка Jigging Мами Пливање Мека Мамка Метал Убодни FishHooks

DEN 156.00
DEN 239.04

Количина на стоки
Тековен

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во клиенти расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски feesduties и даноци за увоз во вашата земја.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Пердув Контрола риболов намамат 10pcs Материјали Мамка За Тешко мамка Jigging Мами Пливање Мека Мамка Метал Убодни Fish Hooks Додаток
Почитувани Купувачи, ви Благодариме за посетата. Се враќа : 1. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Постојат картони на продавница е почетната страница од пребарувачот. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена (освен викендите и државните празници) откако вашата уплата е завршен.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Исто така можете да ја посетите други производи во нашата продавница , можете да ги купуваат заедно, јас сакам да се продолжи со оваа работа и сакаат да бидат пријатели со вас. Секогаш кога имате било какви прашања можете да контактирате со мене.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Имајте на ум : Нема мало пакет. Повратни информации : 1.Над $10 може да ја спаси $1, Ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме да го купите.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ова е многу важно за мене. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Други карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Број На Модел На:
Пердув
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HZ ПРГАВ
категорија:
Пердув
Материјал:
пердув метал
КОЛИЧИНА:
10pcs/многу
Позиција:
Океански Брод Риболов
Електрични или Не:
упатство
Со Скала или Не:
No

Најдобри понуди