• Неодамнешно
  • -10 %
Голема Minnow Ласерски Риболов Мами 30g 17cm Вештачки Големи Риби Тешко Мамка Длабочина 3m Риболов Справи

Голема Minnow Ласерски Риболов Мами 30g 17cm Вештачки Големи Риби Тешко Мамка Длабочина 3m Риболов Справи

DEN 214.00
DEN 237.12

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
MI106
Бренд Име:
HENGJIA

Најдобри понуди