• Неодамнешно
  • -22 %
1Pcs 11.5 cm 13.7 g Нуркање Minnow Риболов Намами со 3 Куки Бас Штука Тешко Вештачки Мамки 3D Очи Риболов Справи Wobblers

1Pcs 11.5 cm 13.7 g Нуркање Minnow Риболов Намами со 3 Куки Бас Штука Тешко Вештачки Мамки 3D Очи Риболов Справи Wobblers

DEN 50.00
DEN 64.32

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Боја : 6 боја Должина : 11.5 cm Тежина : 13.7 g Производ материјал : пластични Очи (очи) : 3 D очи Пакување : : OPP вреќа Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Други карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
YA56
Тежина:
13.7g

Најдобри понуди