• Неодамнешно
  • -15 %
Нов Аквариум Стакло CO2 Diffuser Меур Воздух Камен Чистка Кислород Аерација Растворен Кислород Уред за Аквариум Риба Резервоарот Делови C42

Нов Аквариум Стакло CO2 Diffuser Меур Воздух Камен Чистка Кислород Аерација Растворен Кислород Уред за Аквариум Риба

DEN 170.00
DEN 200.64

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики : во Оваа точка ќе се распушти Јаглерод Диоксид (CO2) speedily во вашиот аквариум или тенк. Атомска порите на керамички диск се распаѓа Јаглерод Диоксид во мали потоци на меурчиња Погоден за користење како декорација или обезбедува добар извор на аерација за резервоарот или аквариум Спецификација : Материјал : Стакло во Боја : Јасно Должина : 13cm Дијаметар : 4.5 cm Количина : 1 Сет Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Pc Растворен Кислород Уред 2 Парчиња x Вшмукување Чаша 1 x Pc Air Камен

Други карактеристики

Големина:
S
Бренд Име:
SAILFLO
Број На Модел На:
D5BC2S90770
моќност:
Никој
Тип:
Риба
Цевка Калибар:
видете информации
Материјал:
Стакло
Напон:
none
Материјал:
Стакло
боја:
Јасно

Најдобри понуди