• Неодамнешно
Бесплатен Превозот(500g/многу)5 Бои 1mm Кварцен Песок Дома Декорација Микро Пејзаж Платформа Постелнина Декоративни песок

Бесплатен Превозот(500g/многу)5 Бои 1mm Кварцен Песок Дома Декорација Микро Пејзаж Платформа Постелнина Декоративни песок

DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен

Ви благодариме за вашето разбирање.
4)Ние прифаќаме Али-плати (зачувам),Кредитна Картичка, Western Union ,прифатени.
Таму прв план,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
Доколку нарачката е за време на викендите,ќе трае 2 дена подолго.Вашата цел ќе бидат обработени во 2-4 дена по вашата исплата.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Али-експрес.

Други карактеристики

боја:
Сина, Бела, Зелена, Розова, Виолетова
Број На Модел На:
HX-S-1148

Најдобри понуди