• Неодамнешно
  • -25 %
4 Боја Силикони Вештачки Аквариум Корални Декорација Подводни Риба Резервоарот Блескав Растенијата Корални Украс Аквариум Позадина

4 Боја Силикони Вештачки Аквариум Корални Декорација Подводни Риба Резервоарот Блескав Растенијата Корални Украс Аквариум

DEN 384.00
DEN 511.20

Количина на стоки
Тековен

Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. На блескав ефект ќе биде подобро ако тоа е осветлен со сина или виолетова боја светилки. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само. Не отворајте спор, без било каква комуникација. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена. Големината може да биде малку вештачки грешка при мерење, ве молиме да се разбере. Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само. Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер. Ако имате било какви прашања ,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на Trade Manager или е-пошта. Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации,и ние ќе ви ги даде задоволително решение. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас навремено и вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[39605]
[xlmodel]-[custom]-[39134]
За Плаќање
1. Сите производи " големина е прирачник за мерење, па таму е 1-50px грешка понекогаш. Вашата поддршка е нашата најголема мотивација.
Враќање или Надоместок
1. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно.
2, ве Молиме внимателно да ги видиш на големината на производот. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и "ПОЗИТИВНИОТ 5 ЅВЕЗДИ" оценка.
За Испорака
1.

Други карактеристики

Големина:
about 14x13cm
Бренд Име:
MEANGOOD
Водни Украси Тип:
Корални Украси
Материјал:
Силикони
Тежина:
150g
Број На Модел На:
SKU155
Тип:
Риба
боја:
Бела, Зелена, Црвена, Сина
Големина:
14x13cm
Type1:
Вештачки Аквариум Корални Декорација
Type2:
Риба Резервоарот Блескав Корални Растенијата Оркестарот
забелешка:
Треба да се апсорбираат светлината да светат во темнина

Најдобри понуди