• Неодамнешно
  • -10 %
1Pc Рептил Кријат Хабитат Природни Кокос Школка Гуштер Spider Мали Животни Пештерата Куќа

1Pc Рептил Кријат Хабитат Природни Кокос Школка Гуштер Spider Мали Животни Пештерата Куќа

DEN 156.00
DEN 173.76

Количина на стоки
Тековен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Направен од природни кокос школка,тоа ќе ви донесе природно чувство за вашите миленичиња! Едноставен стил, исто така, ќе се даде забава за вашето домашно милениче премногу. Погоден за гуштери,пајаци и други рептил животни. Рептил животни секогаш треба пештерата за да ги сокриете и за живеалиште. 1 компјутер од рептили се скрие место за живеење само,или други додатоци демо на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Кокос Школка Апликација : Рептил Животни Боја : Како на слики прикажани Димензии : Дијаметар : 13cm/5.12" Дупка со Дијаметар : 6cm/2.36" Height : 6cm/2.36" Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Рептил Кријат Хабитат

Други карактеристики

Рептил Украси Тип:
Hideouts
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Број На Модел На:
517E2S91237

Најдобри понуди