• Неодамнешно
  • -10 %
Црна ветробранското стакло Шофершајбната за Yamaha FZ6 FZ-6 FAZER 2003-2008 година 2003 2004 2005 2006 2007 2008 Мотоцикл

Црна ветробранското стакло Шофершајбната за Yamaha FZ6 FZ-6 FAZER 2003-2008 година 2003 2004 2005 2006 2007 2008 Мотоцикл

DEN 907.00
DEN 1008.00

Количина на стоки
Тековен


100% Сосема Нов, Никогаш Не Се Монтирани, Висок Квалитет
ОЕМ Стил, Лесна инсталација, без измена потребни
Боја : Како На Слики
Материјал : Високо квалитетна ABS пластика
ПОГОДНИ ЗА :
ЈАМАХА FZ6 2003-2008

Други карактеристики

Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
b09131402
Објектот Должина:
39cm
Објектот Ширина:
35cm
Објектот Висина:
14cm
Објектот Тежина:
0.36kg
Материјал Тип:
ABS Пластика
Бренд Име:
JFGRACING
Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors

Најдобри понуди