• Неодамнешно
  • -10 %
Мотоцикл Handlebar Клип Ons се Справи со Бар Костец За ХОНДА CBR1000RR 04-10 RTV1000R RC51 00-06 CBR954RR 2002 2003 CBR929RR 2000 01

Мотоцикл Handlebar Клип Ons се Справи со Бар Костец За ХОНДА CBR1000RR 04-10 RTV1000R RC51 00-06 CBR954RR 2002 2003 CBR929RR

DEN 2160.00
DEN 2399.52

Количина на стоки
Тековен


На Клипот-На Handlebars се посилен, полесен и повеќе прилагодливи од акции handlebars. CNC изработени од тврда палка алуминиум со отстранлив handlebar.Во случај на несреќа , можете едноставно да го замени handlebar цевка наместо на целата handlebar Нерѓосувачки челик сврзувачки елементи и delrin пластични завршува додадете завршувањето на допир.Тоа е многу економичен замена и брза надградба на вашето возило.
боја : како на сликата
Направени од кован T7 7075 алуминиум, една од највисоките сила легури.
ПОГОДНИ ЗА : 2004-2010 Хонда CBR1000 RR
Од 2000 до 2006 година Хонда RVT1000 R RC51
Во 2002-2003 година Хонда CBR954 RR
2000-2001 Хонда CBR929 RR

Други карактеристики

Бренд Име:
JFGRACING
Име На Модел:
6171030
Објектот Должина:
35cm
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Висина:
8cm
Објектот Тежина:
0.52kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Костец
боја:
Портокал

Најдобри понуди