• Неодамнешно
мотор клучеви ембрионот празно копче за yamaha R1 R6 mt09 МТ-09 fz09 мт-07 fz07 mt07 MT03 мт-03 Неисечени Сечилото копчиња Чип со ЛОГОТО

мотор клучеви ембрионот празно копче за yamaha R1 R6 mt09 МТ-09 fz09 мт-07 fz07 mt07 MT03 мт-03 Неисечени Сечилото копчиња

DEN 157.44

Количина на стоки
Тековен


Објектот специфики :
Материјал Тип : 100% сосема нов и висок квалитет
Боја : како на сликата
функција : со ЛОГОТО
fitment : за yamaha R1 R6 mt09 МТ-09 fz09 мт-07 fz07 мт 07 mt07 MT03 мт-03

Други карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
KE
Објектот Должина:
00inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
40g
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
е прилагодена:
Yes
Бои:
;ЦРВЕНО;ЦРНА, сина
Функција:
копчињата ембрионот мотоцикл
feature1:
СО ЛОГОТО

Најдобри понуди