• Неодамнешно
  • -5 %
Мотоцикл Делови Масло Капакот На Резервоарот за CNC Алуминиум Легура на Резервоар за Гориво Капа За Јамаха NMAX 155 NMAX155 2015- 7 Бои

Мотоцикл Делови Масло Капакот На Резервоарот за CNC Алуминиум Легура на Резервоар за Гориво Капа За Јамаха NMAX 155 NMAX155

DEN 820.00
DEN 863.04

Количина на стоки
Тековен


Мотоцикл Делови Масло Капакот На Резервоарот за CNC Алуминиум Легура на Резервоар за Гориво Капа За Јамаха NMAX 155 NMAX155 2015-2016 7 Бои
Се облекуваат за Полнење за Јамаха додава брендот и сјајот и стил на вашиот велосипед. Го прилагодите вашиот велосипед да се издвоите од толпата!
Висок Квалитет, Лесна инсталација
Направени од врвен квалитет T6061 појачани алуминиум со тешко елоксирани финиш
Количина : 1 Парче
Fitment : За Јамаха NMAX155 2015-2016
Подолу се детални фотографии :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Име На Модел:
За Јамаха NMAX155 2015-2016
Бренд Име:
S. E. F. P
Објектот Висина:
2.5cm
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Должина:
13cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Motobike Направи:
Јамаха

Најдобри понуди