• Неодамнешно
  • -13 %
Мотоцикл Задните Багаж Рек знаме Планината Пол Американски САД Черепот Знаме Комплет За Харли Туринг Роуд Кинг Планирам FLHT Спортските

Мотоцикл Задните Багаж Рек знаме Планината Пол Американски САД Черепот Знаме Комплет За Харли Туринг Роуд Кинг Планирам

DEN 709.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Тековен


Мотор Мотор Задните Багаж Рек знаме Планината Пол Американски САД Черепот Знаме Комплет За Харли Туринг Роуд Кинг Планирам&FLHT Спортските XL 883 1200
Задните Багаж Рек Знаме Планината Пол Черепот Знаме
Материјал : Алуминиум
Боја : Сребро ;Црна
Пол должина : 38.5 cm
Знаме големина : 27.5 cm x и 17,5 см
Планината Завртки : 8mm
Fitment :
За Харли Спортските XL 883 1200 2004-2016
За Харли Туринг Роуд Кинг Планирам&FLHT

Други карактеристики

Бренд Име:
BJMOTO ТРКАЧКИ КОМПОНЕНТИ
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Име На Модел:
ЗНАМЕ-SK
Објектот Должина:
27.5cm
Објектот Ширина:
17.5cm
Објектот Висина:
0.14cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
боја:
сребро ;црна
Пол Должина:
38.5 cm
Знаме големина:
27.5 cm x и 17,5 см
Планината Завртки:
8мм
Планината Дупка:
14mm
Fitment:
За Харли Туринг Роуд Кинг Планирам&FLHT

Најдобри понуди