• Неодамнешно
Длабоко Се Намали Палка Pushrod Цевка Опфаќа Пониски За Харли Туринг Дуна Софтејл Стрит Глајд Роуд Кинг Туринг 1999-2017 Twin Cam

Длабоко Се Намали Палка Pushrod Цевка Опфаќа Пониски За Харли Туринг Дуна Софтејл Стрит Глајд Роуд Кинг Туринг 1999-2017

DEN 5542.56

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики: Состојба:100% Сосема Нова Боја: Црн Материјал: Палка Алуминиум Стил: Длабоко Намали Тоа е одлична идеја за надградба на вашиот мотор Атрактивен дизајн Пониски цевки овозможи лесен пристап за прилагодливи pushrods Fitment:Харли Туринг Twin Cam 1999-2017 Модели ( Стрит Глајд,Дуна,Збег,Софтејл,Електра Глајд,Роуд Кинг,Роуд Глајд,Fatboy,Наследство Софтејл,Ноќен Воз ) Пакет Вклучуваат: 1 Sets

Други карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
Длабоко Намали
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Име На Модел:
HW-519
Објектот Тежина:
0.45kg
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
EAN:
6934347190152
Карактеристики 1:
Долниот цевки овозможи лесен пристап за прилагодливи pushrods
Карактеристики 2:
Црна anodize
Fitment:
1999-2017 Харли Twin Cam Модели
Поставување на Возило:
Задните
Површина:
Црна
Стил:
Плитки Намали

Најдобри понуди