• Неодамнешно
  • -28 %
waase Мотоцикл 22mm 7/8 Handlebar Стој До 30мм Заградата за Полнење За 2017 2018 KAWASAKI Z650

waase Мотоцикл 22mm 7/8 Handlebar Стој До 30мм Заградата за Полнење За 2017 2018 KAWASAKI Z650

DEN 1590.00
DEN 2208.00

Количина на стоки
Тековен

Количина : Еден Сет (2 парчиња) Боја : Како на сликата покажува. Поставување на Возило : Пред Handlebar дупка со дијаметар : 22mm (7/8") Материјал : 6061-T6 Палка на Алуминиум,CNC Машина. Fitment : За 2017-2018 KAWASAKI Z650 Состојба : 100% Сосема Нов резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Се зголеми Висина До 30мм. Инструкции За Инсталација Не Се Вклучени.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
waase
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
За 2017-2018 KAWASAKI Z650
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
6061-T6 Палка Алуминиум,ЦПУ Машински.
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Најдобри понуди