• Неодамнешно
  • -6 %
Зелена За Kawasaki ZX6R 2000 2001 2002 636 00 01 02 zx6r Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка Задните Обтекател Поставите ZX 6R

Зелена За Kawasaki ZX6R 2000 2001 2002 636 00 01 02 zx6r Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Моторни Седиште Качулка

DEN 1830.00
DEN 1946.40

Количина на стоки
Тековен


Одговара за Kawasaki ZX6 R 636 2000-20002
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

Други карактеристики

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HXMT
Име На Модел:
ZX6R 636 2000-20002
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
Објектот Тежина:
1kg
боја:
Зелена

Најдобри понуди