• Неодамнешно
  • -5 %
waase Задното Седиште Покрие Опашка Дел Обтекател Качулка За Suzuki Hayabusa GSXR1300 GSX1300R 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014-

waase Задното Седиште Покрие Опашка Дел Обтекател Качулка За Suzuki Hayabusa GSXR1300 GSX1300R 2008 2009 2010 2011 2012

DEN 1687.00
DEN 1775.52

Количина на стоки
Тековен

Мотоцикл Задното Седиште Покрие Качулка Опис Квантитет, : O ne Парче Боја : Како на сликата прикажани Fitment : За Suzuki GSXR1300 2008-2016 Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Состојба : Brand New резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. инструкции за инсталација не се вклучени.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме да се погледне на слики внимателно,бојата на овој предмет е само како слики прикажани,јас не можеше да гарантира бојата одговара на вашиот велосипед и,ве молиме проверете боја внимателно befor понуда. На графиконот е unpainted. Плаќање прифаќаме само Зачувам . Ве молиме да ми даде точна адреса кога ќе се направи плаќање преку Зачувам. Ние го цениме навремена исплата и со нетрпение очекуваме да се направи thebusiness со вас во иднина. Пакетот ќе бидат испратени на вашата адреса на Зачувам,ве молиме бидете сигурни дека поштенска адреса е точно на Зачувам, ние нема да бидат одговорни за лажни или неточни информации дадени. Пратката пакет ќе брод од страна на меѓународната воздухопловната од Кина,тоа ќе потрае околу 15-21 работни дена ( освен за одмор и викенд ) за испорака. Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни дена откако трансакција е завршена и го испрати на превозот информации на вашата e-mail по испраќаат надвор. Ве молиме mail мене ПРВ за точно превозот цена, ако сакате да брод од страна на ПРЕПОРАЧАНА ПРАТКА или сакате да се купи повеќе од еден објект. Увозни давачки,даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре / не мешајте ги за дополнителни shippi нг полнење. Политика на враќање На купувачот плаќа за враќање или размена на превозот. Парите ќе бидат вратени преку Зачувам откако ќе ги примите врати пратката. Ве молиме испратете предмети(s) назад кон нас во оригиналната состојба со оригинална кутија. Превозот и ракувањето со задолжен ќе биде да не се враќа,сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на победа цена само.

Други карактеристики

боја:
Црна, Сина, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
waase
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Висина:
0inch
Motobike Направи:
Suzuki
Објектот Тежина:
1.2kg
Име На Модел:
За Suzuki GSXR1300 2008-2016
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch

Најдобри понуди