• Неодамнешно
  • -5 %
Црна Прилагодливи Крило на Воздухот Deflectors Обтекател Страна За Харли Електра Стрит Глајд Три Планирам EFI FLHXI 96-13

Црна Прилагодливи Крило на Воздухот Deflectors Обтекател Страна За Харли Електра Стрит Глајд Три Планирам EFI FLHXI 96-13

DEN 1860.00
DEN 1957.92

Количина на стоки
Тековен

Опис:
Состојба : 100% сосема нов
Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика Боја : црна Лесно да го инсталирате, нема инструкции. Новиот дизајн : Прилагодлив дизајн,3 различни Нивоа за да се прилагоди за v ariable струење Одврати воздух, далеку од возачот е лактите и горниот дел на торзото Лесна Инсталација. Без Инсталирате Настава се вклучени за Да се вклопи : 1996-2013 Електра Глајд, Стрит Глајд и Trike модели.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
MAIZHI
Motobike Направи:
Харли-Дејвидсон
Објектот Тежина:
0.1kg

Најдобри понуди