• Неодамнешно
CNC Волан Амортизерите Стабилизатор Заградата Монтажа За Хонда CBR954RR CBR 954 RR 2002-2003 година Сина

CNC Волан Амортизерите Стабилизатор Заградата Монтажа За Хонда CBR954RR CBR 954 RR 2002-2003 година Сина

DEN 1420.32

Количина на стоки
Тековен

Карактеристики : 100% Сосема Нов, Никогаш не се Монтирани, Висок Квалитет Лесна Инсталација, без никакви модификации се потребни. Анти-oxidising и долготрајни. Монтажа голема заграда се CNC-изработени од авион-одделение алуминиум Лесни, но голема сила и издржливост Елоксирани Површина по завршувањето Доаѓаат со завртки за лесна инсталација Без модификација е потребно Лесно да се инсталира, нема настава Спецификација : Боја Опции : Како Слика Материјал : CNC 6061-T6 Алуминиум И тешко anodised. Fitment : Хонда CBR954 RR 2002-2003 година Пакетот Вклучува : 1 * Амортизерите Заградата Инсталација Настава НЕ се Вклучени Чувствуваат Слободни да не Контактирате ! вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Костец
Објектот Дијаметар:
10cm
Материјал Тип:
T6 6061 Алуминиум
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Тежина:
500g
Име На Модел:
управниот амортизерите стабилизатор
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Должина:
15cm

Најдобри понуди