• Неодамнешно
  • -17 %
Мотокрос Зборуваше Кожи Тркало Пречник на Зборуваше Опфаќа За kawasaki kx CRF YZ за KLX250 KLX 250 за KTM EXC EXCF EXC F 125 250 300 450

Мотокрос Зборуваше Кожи Тркало Пречник на Зборуваше Опфаќа За kawasaki kx CRF YZ за KLX250 KLX 250 за KTM EXC EXCF EXC

DEN 318.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Тековен


Ве Молиме Имајте Во Предвид :
За да изберете боја на сликата за да испратите
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Производ Детали : го Прилагодите вашиот велосипед, dirt bike и улица велосипед со Зборуваше Обвива! Вашиот велосипед ќе изгледа надградува и елегантни со различни бои зборуваше обвива да се избере совршена.
- Универзална Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ КОЖИ ОПФАЌА - Материјал : Пластика
- Должина на : 237mm
- КОЛИЧИНА : 72 компјутери
За да изберете боја на сликата за да испратите
Карактеристика на налепница : универзална
Совети за користење на 1 сет (72pcs)Тркало Пречник на Зборуваше Кожи
Answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи одговара на вашиот мотор. Ние сме обезбедување на големо,Ако сте во потрага за големопродажните цени, ве Молиме контактирајте со нас за да се добие најниска можна цена. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме оставете порака за нас. Ние ќе ви помогне да се справи со проблемот што е можно поскоро. Ако пратката е изгубен во испраќањето, ве молиме контактирајте со нас во многу кратко време, и ние ќе го организираме повторно пратката се покаже Слика :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
28cm
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Име На Модел:
ws-006
Објектот Ширина:
0.5cm
Бренд Име:
Р QIANKONG
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
23.7cm
Објектот Тежина:
0.15kg
боја:
Како што сликите покажуваат
Материјал Тип:
Опфаќа & Украсни Украси
Специјални Функции:
ЗБОРУВАШЕ КОЖИ
Е Прилагодена:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes
Количина:
1 сет 72 ПАРЧЕ

Најдобри понуди