• Неодамнешно
  • -5 %
CNC Позади Совозачкото Седиште се Справи со Рака го Зграби Бар Железница За Јамаха MT09 МТ-09 FZ-09 FZ МТ 09 2014 2015 Мото Додатоци

CNC Позади Совозачкото Седиште се Справи со Рака го Зграби Бар Железница За Јамаха MT09 МТ-09 FZ-09 FZ МТ 09 2014 2015

DEN 1641.00
DEN 1727.52

Количина на стоки
Тековен


Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум,ЦПУ Machind. Количина : Еден сет Бои : златен/сино/црна/црвена/титаниум Fitment : За Јамаха МТ-09 / FZ-09 2014-2016 Пакетот Вклучува : Еден сет Мотоцикл Задните Патници Земи Барови answer : ___________________________ Note : Пред ставање на ред, ве молиме бидете сигурни дека нашите производи се вклопува за вашиот мотор. Ако сте во потрага за големопродажните цени на, ве молиме слободно да не контактирате за попусти. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации. Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ни даде вашите пораки. Ние ќе ви помогне да се справи со проблемот што е можно поскоро.
Производи покаже :

Други карактеристики

боја:
сива, црна, Златна, Црвена, Сина
Тип На Објект:
Костец
Објектот Тежина:
232g
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
РА-HB-030
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Палка Алуминиум & Карбонски Влакна
Е Прилагодена:
Yes
Бои:
портокал/gold/црвена/црна/сребрена
Функција:
handlebar стисок на раката бар
Fitment:
за 7/8' 22mm мотоцикл handlebar
Објектот Тежат:
232g
Количина:
1pair

Најдобри понуди