• Неодамнешно
За Kawasaki Z300 Z 300 2015- CNC Алуминиумски Додатоци Мотоцикл Прилагодливи Волан Стабилизирање на Амортизерите Заградата на Монтирање на комплет

За Kawasaki Z300 Z 300 2015- CNC Алуминиумски Додатоци Мотоцикл Прилагодливи Волан Стабилизирање на Амортизерите

DEN 1583.04

Количина на стоки
Тековен

За Kawasaki Z300 Z 300 2015-2016 CNC Алуминиумски Додатоци Мотоцикл Прилагодливи Волан Стабилизирање на Амортизерите Заградата на Монтирање на комплет Опис; здравствена Состојба;100% Сосема Нов Бојата; Исто како и сликата се прикажува Материјал; CNC Алуминиум Објект Должина ; 26cm /10.24 инчен Објект Ширина ;18 cm/7.09 инчен Објект Висина ; 5.3 cm/2.09 инчни Лесни, но голема сила и издржливост Елоксирани Површина по завршувањето Без модификација е потребно Лесно да се инсталира,нема настава Заграда може да се работи со сите Hyperpro волан апсорбери Пакет Вклучува ; 1 сет на Заградата колекции,тоа е само монтажа заградата колекции,тоа значи дека ќе треба да имаат управен амортизерите пред да ја купите оваа точка. Fitment ; За Kawasaki Z300 2015-2016 1.Резервни Мотоцикл Волан Амортизерите На Монтирање На Комплет.На Монтирање на Комплет им помага на управниот амортизерите го намалува овој вид на ризик на минимум.Резервоарот slappers и вибрациите се откриено од страна на амортизерите.Како резултат на тоа,имате велосипед дека steers начинот на кој сме навикнати да и реагира на начин што би се надевам за во неочекувани околности. 2.По инсталацијата,сврти главата на многу правото и многу лево за да се провери дали има доволно простор за дејствување на управниот амортизерите или не. 3. Проверете дали контролите на амортизерите и нејзиното полнење стигнат до мотор или резервоар за нафта, Ако тие го прават или соба се дефицитарни,се движат на управниот амортизерите хоризонтално на соодветно место. Известувања; да Осигураат Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел. Завртки или ореви се вклучени,Лесно да се инсталира без инструкции за инсталација. Бидете сигурни за стабилност,се препорачува да се користи шраф сврзувачки елементи за инсталација. Ако има било какви проблеми,можете да aslo контактирајте со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Подолу се детални фотографии;

Други карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.45kg
Материјал Тип:
cnc алуминиум
Бренд Име:
SMOK
Име На Модел:
За Kawasaki Z300
Објектот Должина:
26cm
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Висина:
5.3cm
Состојба:
100% Сосема Нов
Објектот Должина:
2.09 inch
Објектот Ширина:
7.09 inch
Објектот Висина:
10.24 inch
боја:
Црна Портокал Злато Црвена Зелена Сребро. Титаниум
Точка име :
Управниот Стабилизирање На Амортизерите Заградата Монтажа

Најдобри понуди